Koduleht ajutiselt suletud

Kodulehe avamiseks palun võtke ühendust Elitec’i klienditoega või saatke meile kiri

• telefon: (+372) 65 65 64 6
• info[at]elitec.ee

Web site is temporarily not available

To activate website please contact the Elitec costomer service or send us a message

• phone: (+372) 65 65 64 6
• info[at]elitec.ee

Login
Kuidas tellida e-poest?
 Valige sobivad tooted ja lisage ostukorvi.
 Kui kõik vajalik on ostukorvis, siis valige transpordiviis.
 Kinnitage tellimus.
 Peale tellimuse kinnitamist saadetakse teie e-posti aadressile arve, mis tuleb tasuda.
 Maksmine toimub pangaülekandega Ullaline OÜ arveldusarvele või sularahas kaupluses.
 Arve väljastatakse süsteemi poolt automaatselt pärast tellimuse kinnitamist. Kui Te ei ole arvet saanud ühe tunni jooksul, võtke palun meiega ühendust. Võimalik, et sisestatud e-posti aadress ei ole korrektne, postkasti maht on ületatud või on e-kiri sattunud spämmifiltrisse. Pakiautomaatidesse tellimise korral lisa ostu sooritades kindlasti oma mobiiltelefoni number, saate sellele sms-i saadetise kohta.
 Maksetähtaeg on 3 päeva. Kui selle aja jooksul pole arve tasutud, siis tühistatakse tellimus automaatselt.
Kui juhtub, et Teie tellitud kaup on läbi müüdud, anname sellest Teile kohe teada ja tagastame ettemaksuna makstud raha.
 Isikuandmed. Tooteid on Teil võimalik tellida külalisena või registreerunud kasutajana. Registreerimisel küsime vaid neid andmeid, mis on vajalikud tellimuse täitmiseks. Käsitleme isikuandmeid konfidentsiaalsena ja avaldame kolmandale osapoolele vaid juhul, kui see on vajalik kauba kohaletoimetamiseks või seadusega ettenähtud juhul.

Kui olete sisestanud vale tellimuse või soovite tellimust tühistada, saatke palun sellekohane e-kiri aadressile info@ulvekangro.ee

NB! Arve tasumisel palume Teid kindlasti selgitusse märkida arve number. Vastasel korral võivad kohaletoimetamisega tekkida probleemid.Kohaletoimetamine.

Tasutud
tellimus saadetakse kliendile 48 tunni jooksul, hiljemalt 5 tööpäeva jooksul pärast raha Ullaline OÜ arvele laekumist. Võetakse vastu ka tellimusi ning nende hind, tegemise aeg jms kokkuleppel. Võimalik on valida erinevate kohaletoimetamise viiside vahel:


SmartPOST pakiautomaat S, M, L, XL. SmartPOST´i pakiautomaatide asukohad leiab siit

Paki mõõtmed (kõrgus x laius x sügavus) Paki kaal  
S kuni 12 cm * 36 cm * 60 cm kuni 25 kg  
M kuni 20 cm * 36 cm * 60 cm kuni 25 kg  
L kuni 38 cm * 36 cm * 60 cm kuni 25 kg  
XL kuni 60 cm * 36 cm * 60 cm kuni 25 kg  

Lihtmaksikiri (2.85€) - Võimalik valida kuni 2 cm paksustele toodetele. Saadetakse tavaümbrikus!

 Tulete ise kaubale järele (0.00€) - Räpinas Meistrite Majja. Tutvu meistritoa lahtiolekuaegadega siin

* Müüja vastutus kauba eest lõpeb kauba üleandmise hetkest kliendile või transpordi ettevõttele.(VÕS § 209 lg 4;VÕS § 214 lg 4)

Kokkuleppel võimalikud ka rahvusvahelised saadetised.

Kauba tagastamine ja ümbervahetamine

Kui tellitud kaup on Sinuni jõudnud, kuid avastad, et see Sulle mingil põhjusel siiski ei sobi või vajad kauba ümbervahetamist, on Sul  õigus 14 päeva jooksul alates kauba kättesaamise päevast kaup või osa sellest meile tagastada.

Selleks ei ole Sul tarvis muud teha, kui vaid anda oma soovist teada e-kirja teel  aadressil info@ulvekangro.ee , misjärel e-poe esindaja saadab Sulle e-kirja vastavate juhistega edasi toimimiseks.

Tagastamisele ei kuulu postikulu.

Ullaline OÜ ei vastuta defekti eest, mis on tekkinud toote mittekorrapärase kasutamise ja hooldamise tagajärjel või kliendi süül, samuti toote loomuliku füüsilise kulumise eest toote kasutamise korral.

Tagastatava või ümbervahetatava Toote seisukord
 Tagastamisele või ümbervahetamisele kuuluv Toode ei tohi olla kahjustunud.
 Tagastamisele või ümbervahetamisele kuuluv Toode ei tohi omada kasutamise märke. Juhul, kui kaubal on ilmselgeid mitmekordse kasutamise tunnuseid, ei ole tagastamine aktsepteeritav ning toode tagastatakse saatjale.
 Tagastamisele või ümbervahetamisele kuuluv Toode peab olema originaalpakendis ja koos siltidega. Ava originaalpakend alati ettevaatlikult, et see ei oleks rikutud.

Soovin Teile meeldivaid oste!

Ulve Kangro